Sempozyum İlanı
09 Kasım 2016

Sivas İl Sağlık Müdürlüğü ve Cumhuriyet Üniversitesi işbirliği ile 02 Haziran 2010 tarihinde 5. Hasta ve Çalışan Güvenliği Sempozyumu'nu Sivas'ta düzenliyoruz. Sempozyuma Sivas'ta bulunan kamu, özel ve üniversite hastane çalışanları (Hastane Başhekimi, Kaliteden sorumlu Başhekim Yardımcısı, Performans ve Kalite Birimi Personeli, Eğitim Hemşireleri,  Enfeksiyon Hemşireleri, sağlık personeli birim sorumluları), Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri ve İl Sağlık Müdürlüğü personeli katılacaktır.

Hasta ve Çalışan Güvenliği Sempozyumlarımızı ücretsiz olarak yapmaya devam ediyoruz. Yapacağımız eğitimlerin o ildekamu, özel ve üniversite tüm sağlık çalışanları tarafından ulaşılabilir olmasını hedefliyoruz. Bu amaçla Hizmet Kalite Standartları konusunda farkındalık oluşturmak ve kurumlarca daha doğru uygulanmasını sağlamak amacıyla Bakanlık eğitimcilerimiz 81 ilde sizlere ulaşarak rehberlik yapmaya devam edecektir.

Sempozyum Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi'nde yapılacaktır. Katılımla ilgili detaylı bilgi için Sivas İl Sağlık Müdürlüğü İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğüyle irtibata geçilecektir.

Önemle duyurulur.