4. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri
09 Kasım 2016

20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Bakanlığımızca gerçekleştirilecek olan “V. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” kapsamında düzenlenen “IV. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri” başvuruları Jüri Üyeleri tarafından değerlendirilmiş olup, ilk 9 dereceye giren çalışmalara aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.

Ödüllü yarışmalara; 108 adedi SKS En İyi Uygulama Ödülü ve 71 adedi SKS En İyi Araştırma ve Bilimsel Yayın Ödülü olmak üzere toplam 179 adet  başvuru alınmıştır. Tüm başvuru sahiplerine ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, ilk 9 dereceye girenleri tebrik ederiz.

Her iki kategori için ilk 9 dereceye girenler 20 Kasım 2014 Perşembe günü Salon A’da 09:00 – 10:50 saatleri arasında düzenlenecek Yarışma Oturumu’nda çalışmalarını tanıtacaklardır. İlgili çalışma sahiplerine çalışmalarını tanıtımları hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Çalışmaların tanıtımları ardından Kongre katılımcıları tarafından oylama yapılarak ilk 3 dereceye giren çalışmalar belirlenecek ve 21 Kasım 2014 Cuma günü düzenlenecek olan Ödül Töreninde ilan edilecektir.

İlgililere önemle duyurulur.

                                                                                                                                                       Kongre Yürütme Kurulu

SKS En İyi Uygulama Ödülü Dereceye Girenler

SKS En İyi Araştırma ve Bilimsel Yayın Ödülü Dereceye Girenler