VII. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri Hakkında…
12 Kasım 2022

VIII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi kapsamında düzenlenen VII. Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri bu yıl “En İyi Uygulama” ve “En İyi Bildiri” kategorilerinde sunulacaktır.

En İyi Bildiri Ödülü; En İyi Sözlü Bildiri ve En İyi Poster Bildiri olmak üzere iki başlık altında ele alınacaktır. Bilimsel Kurul değerlendirmelerine göre ilk 20’ye giren sözlü ve poster bildiriler “En İyi Bildiri Ödülü Seçici Kurulları” tarafından 14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 16:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantıda değerlendirilecektir.

En İyi Uygulama Ödülü için başvuru yapan 96 uygulama, kongre bilimsel komisyonu tarafından değerlendirilmiştir.

Başvurular arasından seçilen ve “En İyi Uygulama Ödülü Seçici Kurulu”na sunulmaya hak kazanan 20uygulama aşağıda belirtilmiştir.

Söz konusu uygulamalar, başvuru sahibi tarafından 14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 16:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan “En İyi Uygulama Ödülü Seçici Kurulu”na sunulacaktır. Sunumlar, 5 dakikayı aşmayacak şekilde ve Power Point formatında hazırlanacaktır.

Seçici kurullar tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda ödül almaya hak kazanan uygulama ve bildiri sahiplerine, 15 Aralık 2022 günü kongre bilimsel programı kapsamında düzenlenecek olan Ödül Töreni’nde ödülleri verilecektir.

Değerli katkıları nedeni ile tüm başvuru sahiplerine teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kongre Yürütme Kurulu
Seçici Kurula Sunulmaya Hak Kazanan 20 En İyi Uygulama için tıklayınız.