Sağlıkta Performans ve Kalite Dergisi 10. 11. ve 12.Kongre Özel Sayıları Yayınlanmıştır
08 Eylül 2017

Değerli Okurlarımız, Ülkemizde sağlıkta kalite ve performans kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların bilimsel ortamlarda ele alınması ve teşvik edilmesi amacıyla hazırladığımız Sağlıkta Performans ve Kalite Dergimizin 10. 11. ve 12. Sayılarına hoşgeldiniz.

Kongre Özel sayıları olarak çıkarılan bu sayılarda;  01-04 Mart 2016 tarihinde düzenlemiş olduğumuz VI. “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”ne gönderilen sözel veya poster bildiriler arasından bilim kurulumuz tarafından seçilen çalışmalar, Kongre Özel Sayımız için akademik çalışma kapsamında tekrar gözden geçirilmiş, makale olarak yazarlarımız tarafından hazırlanarak dergimize gönderilmiş ve hakem kurulumuz tarafından değerlendirilmiştir.

Bilindiği üzere, Sağlıkta Performans ve Kalite dergisinin DergiPark üyeliği başladığından, bundan sonraki süreçte dergi ile ilgili tüm iş ve işlemlerin sistem üzerinden yürütüleceğini ilan etmiştik. Dergimizin 13. Sayısı ile ilgili çalışmalar DergiPark üzerinden ivedilikle yürütülmekte olup en kısa sürede özgün olarak hazırlanan bu çalışmalar siz değerli okurlarımızla, paylaşılacaktır.

Değerli çalışmaları ile sağlık hizmetlerinin gelişimine hız kazandıran ve çalışmalarını yayınlanmak üzere dergimize gönderen tüm araştırmacılara, dergimizin yayınlanması sürecinde rol alan arkadaşlarımıza ve değerli hakemlerimize teşekkür eder, bu sayının tüm sağlık hizmet sunucularının başarılarına katkı sağlamasını dileriz.
                                                                                       
                                                                          
Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı

Sağlıkta Performans ve Kalite Dergisi 10. Sayı için tıklayınız.

Sağlıkta Performans ve Kalite Dergisi 11. Sayı için tıklayınız.

Sağlıkta Performans ve Kalite Dergisi 12. Sayı için tıklayınız.