2017 yılı 2.Etap Sağlıkta Kalite Değerlendirmeleri Uygunluk Bildirimi Hakkında…
14 Haziran 2017

2017 yılı 2. Etapsağlıkta kalite değerlendirmeleri, 03 Temmuz – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Aşağıdaki iller değerlendirmelerin 2. Etabında değerlendirme kapsamına alınmıştır:

Ankara, Amasya, Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon ve Zonguldak olarak belirlenmiştir.

Değerlendirme sürecinin planlanması, iyi yönetilebilmesi ve Bakanlıkça planlanan zamanda tamamlanabilmesi için her bir değerlendiricinin uygunluk takvim girişini doğru ve zamanında yapması önem arz etmektedir.

Bu nedenle, 14-19 Haziran 2017 tarihleri arasında Kurumsal Kalite Sistemi “Değerlendirici” sekmesinde“Uygunluk Takvimi”menüsünde bulunan değerlendirme takvimi üzerinden değerlendirmeye katılabileceğiniz tarihleri işaretleyebilirsiniz.

Not: Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendiricisi Sertifikası almış olanlar ile sertifikalı eğitime katılıp henüz sertifikasını almamış olan değerlendirici adayları uygunluk girebilecektir.

Sağlıkta kalite değerlendirmelerine katılımınız ve değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.